دستگاه ems گواهینامه های گرفته شده

دستگاه ems گواهینامه های ISO 13485:2012 ، 93/42 EEC Compliance و EN ISO 9001:2015 را کسب کرده است. در این ورزش

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems گواهینامه های ISO 13485:2012 ، 93/42 EEC Compliance و EN ISO 9001:2015 را کسب کرده است. در این ورزش بر روی منقبض کردن عظله تمرکز میکند و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام میشود.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

دستگاه ems میتواند با تقویت عضلات و بزرگ کردن آنها از شکستگی و پوکی استخوان جلوگیری کند. این تکنولوژی میتواند برای کسانی که مدت زمان زیادی تحرک نداشتهاند و یا اندام متناسبی ندارند نیز مفید باشد. ایکس بادی میتواند گردش خون را در بافت ماهیچه بهبود ببخشد و سبب پرورش سلولهای عضلانی شود. از طرف دیگر با فعال کردن ماهیچهها، تحریک گردش خون و حذف سلولهای چربی اضافی، سلولیت را کاهش میدهد. متاسفانه امروزه افراد اکثرا به دلیل کارهای نشستنی، پشت میز نشینی و کم تحرکی و همچنین عادات غذایی نامطلوب دچار چاقی و بهم ریختن اندام می شوند، چاقی علاوه بر زشت کردن اندام باعث انواع بیماری های خطرناک از جمله فشار خون می گردد به همین خاطر ورزش هایی کاهنده وزن و زیبایی اندام اختراع می شوند تا به کمک بشر بیایند، بعضی از ورزش ها را باید به کمک دستگاه انجام داد اما برخی دیگر فقط به تحرک خود شخص بستگی دارد و احتیاجی به دستگاه نیست ورزشدستگاه ems از انرژی الکتریسته در آن استفاده می شود سبب تحریک عضلات می شود و هیچ گونه آسیبی به اندام های حساس مانند قلب نمی رساند زمان بندی بسیار کمی هم برای تمرین نیاز است هر جلسه حدودا20دقیقه طول می کشد اما همین زمان کم به راحتی می تواند مشکلاتی از قبیل چاقی ، بی تحرکی و کمبود وقت برای انجام ورزش های دیگر را جبران نماید، علاوه بر اینها یک ورزش با کلاس هم محسوب می شود و برای زندگی به سبک مدرن ساخته شده است زیرا از متد های نوین برای لاغری و زیبایی اندام استفاده می کند و مناسب برای خانم ها و آقایان است روش کارش هم اینگونه است که شخص یک جلیقه مخصوص می پوشد و بعد از اینکه مربی تنظیمات لازم را برای فرد انجام داد پالس های الکتریکی جهت انجام فرآیند چربی سوزی و عضله سازی به بدن فرد وارد می شود، ورزش ایکس بادی برای افرادی که زمان کمی برای ورزش دارند یا افرادی که بر اثر حادثه ای دچار آسیب شده اند و حرکات ورزشی سخت نمی توانند انجام دهند یا وزنه های سنگین نمی توانند بلند کنند بسیار مناسب است.

سالن های ورزشی : افراد زیادی در سالن های ورزشی جهت زیبایی اندام و لاغری از دستگاه emsبرای ورزش کاران استفاده می کنند، ورزشکاران حرفه ای جهت بهبود مهارت های جسمی خود از دستگاه ems استفاده می کنند البته باشگاه ایکس بادی هم که مخصوص خود ورزشدستگاه ems باشد و فقط این ورزش در آنجا انجام شود در دنیا زیاد است در کشور ما هم بیش از 70شعبه دارد که خوشبختانه در حال افزایش است، مراکز زیبایی و مربیان خصوصی جهت زیبایی اندام ازدستگاه ems استفاده می کنند، در مراکز توانبخشی هم جهت فعالیت های اختصاصی و تقویت ماهیچه های مجاور مفصل از ایکس بادی استفاده می شود.پوکی استخوان: این ورزش نه تنها می تواند به عنوان ابزار پیشگیری از پوکی استخون استفاده شود بلکه برای کسانی که مشکلات اسکلتی دارند و یا از بیماری پوکی استخوان رنج می برند بسیار مفید است.کمردرد: عضلات کمر به دلیل اینکه در پشت انسان است دسترسی بدان مشکل است دستگاه ems برای افرادی که از کمر درد رنج می برند ورزش مناسبی است.کمک به تناسب اندام پس از زایمان: ایکس بادی به خانم هایی که به دلیل زایمان تناسب و زیبایی اندام خود را از دست داده اند کمک می کند تا دوباره به اندام دلخواه خود باز گردند.کمک به رفع مشکلات پوستی و سلولیت: ایکس بادی با افزایش گردش خون در پوست سبب فرم دهی مجدد و نرم شدن بافت های زیر جلدی پوست می شود.اصلاح فرم اندام:ورزش ایکس بادی با کمک تقویت عضلات سبب اصلاح روش راه رفتن، نشستن و ایستادن می گردد،تقویت عضلات و آمادگی جسمانی چربی سوزی و کاهش سایز از دیگر فواید ایکس بادی است.

مغز ما هر روز برای دستیابی به حرکت، تکانه های الکتریکی را به عضلات می فرستد. علاوه بر این استفاده از دستگاه های ای ام اس در بخش ریکاوری نیز اهمیت ویژه ای دارد. محرک الکترو عضله EMS در واقع ماهیچه هایی را تحریک می کند که به طور معمول نمی توانید به راحتی آنهارا ورزش دهید و به شما این امکان را می دهد که عضلاتی را تمرین دهید که معمولاً فعالیت کمی دارند. باشگاه ایکس بادی کرجباشگاهی مانند بادی کِر که یک باشگاه ایکس بادی در کرج است از مربیانی که تحصیلات عالی ورزشی دارند استفاده می کند که با استفاده از تکنولوژی EMSکه منجربه تحریک عضلات و لاغری و زیبایی اندام می شوند آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم می باشند. در حالیکه، با تجهیزات EMS تمامی عضلات بدن به صورت همزمان تمرین داده میشوند و به لطف پالسهای الکتریکی، در هر ثانیه ۳۰-۴۰ انقباض میکرونی در تمامی عضلات اتفاق میافتد. همان طور که گفتیم شما در هر ۲۰ دقیقه از این ورزش به اندازه ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری از چربیهای اضافه بدن را میسوزانید. همانطور که تمرین میکنید، این گرهها امواج الکتریکی کنترل شده را از طریق ماهیچهها ارسال میکنند. ایکس بادی ورزشی نوین با متد EMS میباشد که در اصل به معنی تحریک الکتریکی عضلات میباشد.
شما فقط به یک دوره آزمایشی نیاز دارید تا تفاوت را ببینید. تیم ایکس بادی كلینیک ساغر اکنون اینجاست که به شما راه حل ارائه دهد و شما را به آسانی، به اندام لاغر و ایده آل برساند. اکنون لاغری و تناسب اندام بسیار آسان است! تبلیغات آن در بسیاری از مکان ها دیده می شود لاغری و تناسب اندام با ورزش EMS می باشد. پس از آن کاربرد اصلی آن در فیزیوتراپی و بازتوانی مشکلات اسکلتی-عضلانی بوده است . قیمت دستگاه EMS -دستگاه ورزشی EMS/ ای ام اس BeastandBeauty یکى از مجهزترین و پیشرفته ترین متدهاى ورزشى روز دنیاست که تحت عملکرد ان تمام فیبرهاى ماهیچه اى به صورت همزمان به کارگرفته مى شوند! حتی تمریناتی که در این ورزش انجام میدهید تا چندین روز بر روی سوخت و ساز بدن تاثیر میگذارد. ورزش ایکس بادی همه ما می دانیم که ورزش کردن برای سلامتی مفید است و اگر اول صبح ورزش کنیم تا اخر روز بدن احساس شادابی می کند و کمتر دچار بیماری می شود اما یک سری ورزش ها تخصصی هستند و برای منظور خاصی انجام می شوند، ایکس بادی یک ورزش خاص برای تناسب اندام و لاغری است.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن