پروتکل انرژی درمانی ناراحتی های معده و روده

در هر کتابفروشی ای هم می توان کتابهای زیادی در این باره پیدا کرد. در ادامه مطالب ما سعی می کنیم، محل ارتباط هر کدام از اندام ها و ارگان های بدن را در کف دست و پا مشخص کنیم. در این درس می خواهیم دروس مربوط به چاکرا را به امید خداوند آغاز کنیم تا در ادامه ی آن به مدیتیشن برسیم. مهمترین چاکرا در بدن هر انسان چاکرای هفت اوست.چاکرای هفت را چاکرای تاج می گویند چون بالای سر است. هر لحظه در انسان صدها هزار اتفاق می افتد که بدن تمامی آن ها را پردازش می کند و در بسیاری از موارد انسان از خیلی از آنها اطلاعی ندارد. در حالی که هیچ سیستم اعتقادی خاصی، هماهنگی یا وابستگی مذهبی با انرژی درمانی ندارد، اما بسیاری از مردم متوجه میشوند که کار انرژی در قلمرو روح و جان قرار میگیرد. دکتر محمد رضا دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این باره به ایرنا گفت: «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان متولی اصلی سلامت مردم طب اسلامی را به رسمیت نمی شناسد و درمان های طب اسلامی را غیر مجاز می داند. حالا قبل از توضیح بیشتر در این باره می خوام چند تا نکته را برایتان بگویم که فکر می کنم دانستنش برای شما جالب باشه.

هم گفته ام اما چون مهمه یک بار دیگه تاکید می کنم. چون می خواهیم به کمال برسیم، پس چاکراهای بالاترمان باید بیشتر دارای انرژی بشود. اگر ما به این درسها می گوییم آگاهی برتر برای اینست که در آگاهی برتر، ما چاکراهای برتر را نسبت به چاکراهای پائین تر فعال تر می کنیم. یعنی چاکرای 4 ، 5 ، 6، 7 را فعال تر از 1،2،3 می کنیم. اسپادارو، راههای تقویت مراکز انرژی در بدن را با زبانی ساده بیان کرده است. البته خوشبختانه بلافاصله اساتيد بزرگی پيدا شدند که با آنکه خود 10000 دلار را پرداخت کرده بودند ريکی را با قيمتی معقولتر که برای همه قابل پرداخت باشد يا حتی به رايگان به اشتراک گذاشتند و مشکل Trademark هم به سرعت در کشورهای مختلف حل شد تا امروز که همه جای دنيا پر از اساتيد ريکی است که آنرا با قيمتهای معقول عرضه می کنند. آیا تا به حال در هنگام خستگی آرزو کرده اید که ای کاش انرژی بیشتری داشتید و از وقت خود بهتر استفاده می کردید؟ آمار جهانی نشان میدهد که روز به روز مردم به نگرانی هایشان افزوده میشود و روز به روز اضطراب بیشتری را تجربه میکنند، از این رو اگر به این روش زندگی را ادامه دهند، خود و اطرافیان شان را مورد اذیت و آزار قرار می دهند و زندگی را برای خودشان هم تلخ میکنند.

اگر همه بخواهند تنها با تجسم به آرزوهای خود برسند و از طرفی دو نفر در یک آرزو متقابل یکدیگر قرار گیرند و هیچ مانعی نیز بر سر راه تحقق آنان نباشد إلا عدم تصور درست میتوان هرج و مرجی که در نظام هستی رخ میدهد را تصور کرد. به این صورت که عصاره حاصل از ابگیری دو عددلیمو در یک لیتر آب مورد استفاده قرار دهید و موهایتان را با این محلول بشویید. مرکز ملی مکمل و جایگزین ایالات متحده آمریکا بین دو گونه از انرژیدرمانی فرق میگذارد: نوعی که برپایهٔ انرژیهای واقعی و شناختهشده فیزیک است، و نوعی که برپایهٔ انرژیهایی با سرچشمهٔ ناشناخته است، مانند مفهوم چینی چی یا مفهوم هندی پرانا که به عنوان پزشکی سنتی آن کشورها به کار میرود. در این میان تحقیقات نشان داده است، مالیدن روزانه روغن اسطوخوددوس، ترنج و کندر روی دستها اضطراب و نگرانی را التیام میبخشد. 1. عدم لمس: دستها بالای بدن نگه داشته شده و فقط قسمتهای انرژی را لمس میکند.

فقط در حدی که مورد نیاز است تا شما با آشنایی با چاکراها بتوانید به سراغ مدیتیشن بروید. مهم: چاکرای 1 و 7 با هیچ کدام از عضو های ما در ارتباط نیست. اگر گاهی کسانی پیدا می شوند که با استفاده از این نام کلاهبرداری می کنند، این دلیل بر نبودن انرژی و انرژی درمانی نیست. پس خواهش می کنم اگر جزو این دسته هستید ، بدونید که 73 تا از کشورهای دنیا انرژی درمانی را در کشورشان به رسمیت شناخته اند! بنابراین من در این وبلاگ فقط به اختصار درباره ی مباحث تئوری چاکراها صحبت می کنم. فقط امروز شاد هستم. هدف من از ذکر مبحث چاکراها فقط یک سری درسهای تئوری نیست که شما می توانید در صورت تمایل به راحتی خودتان آن را بیابید. دوستان عزیز، مبحث چاکراها مبحث بسیار زیاد و گسترده ای است. بچه ای که به دنیا می آید، یکی از دلایل اینکه به پشتش می زنند اینست که چاکرای 1 باز شود و کار بکند.

دیدگاهتان را بنویسید