انرژی درمانی چیست و چطور باید آن را انجام دهیم؟

این افراد معمولا از تکنیک های درمانی دعا و دعا نویسی و پرانیک هیلینگ و ریکی استفاده میکنند! در پرانیک هیچ محدودیتی وجود ندارد و دست درمانگر برای درمان باز است. با تکنیک هایی که کاملا عملی هستند با استفاده از انرژی که در دستان شما وجود دارد می توانید با تکرار و تمرین یک درمانگر شوید و بیماری های ساده و همچنین خاص را درمان کنید. اگر ملاک درمان انتقال انرژی باشد باید بگویم در متافیزیک تنها بیماری های مرتبط با ذهن را میتوان درمان کرد همین و بس! درست است که ایرانی جماعت میل شدیدی به باور کردن خرافات دارند ولی اگر هرکسی خودش را اصلاح کند یک جامعه اصلاح خواهد شد! این علم معتقد است که دانه زیره و کدو تنبل به کاهش سوزش معده و یبوست کمک می کند. بسیاری از افرادی که به بیماریهای تنفسی از قبیل کندی تنفس، آسم و انواع آلرژیها مبتلا هستند با دریافت تکنیکهای رفلکسوتراپی در این نقاط میتوانند به بهبود شرایط تنفسی خود کمک کنند. در این عمل نیمهبالایی بدن با نیمه پایینی مبادله انرژی میکند. این درمانگران از روغنهای درمانی در کارشان استفاده می کنند تا اثر دستکاری انرژی را به حداکثر برسانند.

شاید این چاکرا را بیشتر از سایرین احساس کرده باشید ، انسداد آن میتواند در اثر دل شکستن و قرار گرفتن در معرض آزارهای عاطفی دیگران باشد. شاید با خودتان بگویید پس چرا عده ای این روش را به صورت سازمان یافته اجرا میکنند؟ از این رو تصمیم گرفتم مقاله ای را در این رابطه در سایت قرار دهم تا شاید بتوانم حد اقل یک نفر را از حقایق مطلع کنم! اصل عدم قطعیت ها نیز به سادگی به هر ماهیت با رابطه ای پوز خند می زد. افراد زیادی سوالات زیادی در این رابطه از من پرسیده اند و من همچنان پای موضع اصلی خود مانده ام ولی کو گوش شنوا… و اما انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی من و شما میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه. قانون دوبروی به زبان ساده میگه که هر ذره در حال ساطع کردن مدام انرژی از خود است.

خودکار ، مداد در ، پرده، بدن من و شما و خلاصه همه چیز در حال ساطع کردن مدام انرژی از خودشون هستن. بنابراین پزشکان توصیه میکنند در هنگام بروز بیماریهای جسمی، انرژی درمانی باید در کنار درمانهای پزشکی انجام شود تا روح و روان فرد را آرام سازد و با کاهش اضطراب و استرس فرد، روند درمان جسمی را بهبود ببخشد. دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم امضای تفاهم نامه ی احداث و تامین منابع مالی مرکز آموزشی، پژوهشی، تشخیصی و درمانی سرطان گفت: از اینکه سازمان انرژی اتمی در حوزه اجتماعی به ویژه در حوزه سلامت، گام های سودمندی را برمی دارد، تشکر می کنم. کاهش ناآرامی،بد خلقی،پریشانی،افسردگی و خستگی ذهنی برخی از منافع تجربه شده هستند.یکی از آن ها رهایی از فشار وسوسه را تجربه می کنند.ناآرامی و به ویژه عصبی بودن ناپدید یا کاهش می یابد. برای اولین بار در غرب مسمر پزشک اطریشی از این نیرو به اسم ” مانیتیزم حیوانی ” نام برده است .زنده بودن و سلامتی یک موجود زنده بستگی به رسیدن این انرژی حیانی به آن موجود زنده و حرکت صحیح آن در بدن وی دارد . مرکز ملی پزشکی مکمل و جایگزین ایالات متحده بین دو گونه از انرژی درمانی فرق میگذارد: نوعی که برپایهٔ انرژیهای واقعی و شناختهشدهٔ فیزیکی است، و نوعی که برپایهٔ انرژیهایی با سرچشمهٔ ناشناخته است، مانند مفهوم چینی چی و یا مفهوم هندی پرانا که به عنوان پزشکی سنتی آن کشورها به کار میرود.

درمان هایی که بر اساس نوعی انرژی هستند که به طور علمی تأیید نشده اند و درمان هایی که بر پایهٔ نوع شناخته شده ای از انرژی مانند انرژی الکترومغناطیسی هستند. سنگ درمانی برای هر مشکلی چاره ای دارد. گروه اول کسانی هستند که می توانند انرژی حیاتی شفا بخش خود را تقویت کرده و به طور ارادی به فرد بیمار منتقل کنند ؛ این افراد در غرب ” مانیتیزور ” نامیده می شوند .همچنین این نوع انرژی درمانی را نیز می توان آموزش عام داد . کلیپ ویدیویی انرژی درمانی توسط ایشان در دفتر کارشان برای علاقمندان علوم روحی تقدیم میگردد. می توانید در اینجا در بخش سنگ درمانی سایت، با ویژگی سنگها بیشتر آشنا شوید. هاله های انرژی انسان دو ویژگی دارند که این دو ویژگی رو بقیه انرژی ها ندارند. میزان انرژی که انسان در حالت عادی می تواند به کار بگیرد، بسیار کم است. تاثیرات ذهنی احساسی: ناتوانی در اعتماد کردن به زندگی، نفی از خود گذشتگی، ناتوانی برای دیدن الگوی بزرگتری در زندگی، عدم اعتقاد، کمبود الهام، نفی انسان دوستی، ناتوانی برای تصمیم گیری، گیجی. شکیبایی و عدم واکنش منفی به محرک های خارجی افزایش یافته وبیمار با افراد خانواده سازگارتر شده. یکی از بحث های مهم موفقیت اینه که تا جایی که میتونی از آدم های منفی حذر کن و تا جایی که می تونی بچسب به آدم های مثبت.چرا؟

دیدگاهتان را بنویسید