انرژی درمانی ریکی چیست؟

️ درون کاسه تبتی را کمی آب ریخته و سپس با چوب مخصوص دور کاسه میچرخانیم . بالاترین چاکراها مسئول حرکت روح هستند که فقط برای تعداد کمی قابل دسترسی است. این مخفی بودن بخاطر فناوری پیشرفته تولید امواج مغزی است که با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و فرکانس آن فقط برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص است. شاید این مقاله راستمرد را نیز بپسندید: چاکراهایتان را با موسیقی و ارتعاشات شفا بخشید. مهم نیست در کجا، ولی حتی در خانه ی خود و در کنار گیاهان خانگی نیز میتوانید این احساس را تجربه کنید. ۹-آیا در محل کار یا در خانه میتوانم به این فایلها گوش دهم؟ این کار چندان پیچیده نیست همان طور که قلب، مغز، روده ها، معده و تمامی ارگان ها و اندام های درونی بدن در کف دست یا کف پا پایانه عصبی دارند، سیستم عصبی بدن نیز در کف پا و دست پایانه های عصبی دارد که با تحریک آنها می توان انرژی را از طریق مردین ها و کانال های انرژی به سمت اعصاب مرکزی هدایت کرد. البته توجه نمایید که نباید به هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات و تجهیزاتی که نیاز به دقت بالایی دارند به این فایلها گوش دهید.

امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.این مدل کاسه تبتی به همراه یک عدد مضراب، یک عدد رینگ و کیسه مخصوص برای شما ارسال میشود. قبل از جراحی برای برخی سرطان ها ، می توان از پرتودرمانی همراه با شیمی درمانی (کمورادیوتراپی) برای کوچک کردن تومور به منظور سهولت عمل جراحی استفاده کرد. با این توصیف آیا انرژی درمانی پایه علمی دارد و می توان به راستی به وسیله آن افراد بیمار را درمان کرد؟ این کاسه ها اولین بار در هند، نپال و تبت با کمک انواع آلیاژ فلزات ساخته شدند. در صوت درمانی با کمک ارتعاش های مختلف کاسه ها، به پاکسازی و تعادل انرژی چاکراها و کالبد انرژی و بخش های مختلف بدن پرداخته می شود.

خرد باستانی, کلیپ ها and tagged 5 آئین تبتی, آموزش حرکات یوگا با دوبله فارسی, استفاده از انرژی پرانا یا چی, افزایش سلامت ذهن و بدن, افزایش نشاط و شادابی, امتیازدار, انرژی حیاتی, انرژی درمانی, انرژی درمانی ریکی, انرژی شفابخش, بالابردن ارتعاشات انرژی خود, بیداری کندالینی به صورت تصویری, تمرینات تبتی برای تعادل و افزایش انرژی, جذب انرژی مثبت, جریان انداختن انرژی, درک و دریافت انرژی, رازهای کندالینی, راههای بالابردن انرژی, راههای کسب انرژی مثبت, روشنیدگی یا اشراق, مراقبه تبتی, نرمش های صبحگاهی, کندالینی یوگا, کندالینی یوگای فارسی, یوگای تبتی by Roni.Shiny. در کاسه های سنتی از طلا و نقره نیز برای ساخت آنها استفاده میشده که امروزه جای خود را به فلزات ارزان قیمت تر داده اند. در محیط آلوده هم میتوان عود را روی سطوح حرکت داد اما زمان میبرد میتوان عود را روشن کرد و در یک جای ثابت قرار داد. برای کمک به این هدف در صورتی که سه کاسه تبتی یا بیشتر سفارش دهید بروی قیمت نهایی 20% تخفیف دریافت خواهید کرد! همه انواع انرژی درمانی روشی جایگزین برای درمان تمام بیماری ها نیستند ؛ برای مثال بیماری سرطان را نمی توان از طریق انرژی درمانی درمان کرد . آموزههای کارن فریزر وجود شما را سرشار از عشق و آرامش مینماید و درهای جدیدی را برای ادامهی حیات به رویتان میگشاید.

هنگامی که وارد حرم امام رضا (علیه السلام )یا کلیسا ویا معبد میشوید، صدای زنگ ساعت صحن امام رضا ،(صحن ساعت)،صدای ناقوس کلیسا و صدای کاسه تبتیهای معابد همه باهمین فرکانس هستندوحس آرامش ودریافت انرژی مثبت دراین مکانها کاملا محسوس میباشد. در نظر گرفتن این نکته مهم است که اگر کاسه در یک نقطه خاص طنین انداز شود ، ماساژ بیشتر انجام نمی شود. آیت الله فاضل لنکرانی تاکید کرد: هیپنوتیزم و انرژی درمانی یک امر واقع شده بوده و صدور حرام یا حلال برای آن مشکلی را حل نمی کند، اما اگر فقه راه هایی را که ضرر آن کم است را تقویت کند، به رشد علم هیپنوتیزم منجر شده و مسیر صحیح این رشد علمی را برای بشر روشن می کند. یک مخلوط منحصر بفرد بوده که منجر به فعال شدن پروسه های ترمیم معنوی میشود و ایده آل برای استراحت، یوگا، مدیتیشن ،تمدد اعصاب ، ایجاد فضای روحانی و عاطفی است. چیزی که در اینجا مهم است این است که آن را به مسائل معنوی ربط ندهیم، زیرا امروزه افرادی هستند که توان کنترل انرژی را دارند وآن را به سمت مسائل معنوی سوق می دهند. بودایی های چین و تبت از این کاسه در حین خواندن سرودهای مذهبی و تمرینات معنوی خود بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید